De grönmarkerade har deltagit i minst tre tävlingar PL

65 Bo Tordegård MK Team Westom 7 0 0 0 0 7 66 Lilleman Andersson Bollnäs MK 6 0 0 0 0 6 67 Robert Eriksson Stockholms BK 0 0 0 0 6 6 68 Niklas Lindahl...

0 downloads 1 Views 136KB Size
Om ni hittar fel i listan kontakta mig på mail ([email protected])

De grönmarkerade har deltagit i minst tre tävlingar

PL 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

NAMN Tobias Pontus Jonny Per Johannes Jonas Tobias Jimmy Magnus Joakim Daniel Dennis Fredrik Mats Tobias Jörgen Mikael Robin Göran Viktor Daniel Michael Patrik Tobias Andreas Rickard Christian Emil Christer Jesper Mikael Jesper Fredrik Terje Nicklas Micke Pontus Niklas Tomas Sebastian Daniel

Svärd Sandström Gustavsson Isaksson Larsson Hellström Alsing Hellström Carlsson Holmberg Hagman Eriksson Eriksson Hellström Larsson Grabmüller Heed Karlsson Söderlund Resare Svedberg Norgren Grönlund Göransson Wallberg Andreasson Hansson Jonsson Söderlund Holmgren Lernerud Lundqvist Nyberg Pedersén Svanäng Andersson Björk Eriksson Glad Johansson Eriksson Hagström

KLUBB MK Orion Västerås MS SMK Hedemora SMK Sala Västerås MS Strängnäs AMS MSK Hammaren Strängnäs AMS Eskilstuna MK Eskilstuna MK Botkyrka MK Skepptuna MK Eskilstuna MK Strängnäs AMS MSK Hammaren Västerås MS Sunnansjö MK Rasbo MK SMK Vingåker MK Kopparberg Skepptuna MK SMK Köping Degerfors RC Boxholms MK Östernärkes RMC Eskilstuna MK Skepptuna MK Malungs MK MK Orion Eskilstuna MK Stockholms BK Västerås MS Skepptuna MK Västerås MS Haninge MK Kolsva MS Södertälje MK AMF Årsunda Rasbo MK Hagfors SMK Eda

T1 18 12 8 1 1 1 0 1 1 1 2 1 0 1 0 0 1 1 0 1 13 0 0 21 0 0 19 0 0 0 1 0 17 0 0 0 0 0 16 15 0

T2 21 18 8 7 0 19 1 4 1 0 5 3 1 1 1 0 1 1 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 1 0 17 0 0 0 0 0 16 0 0 0 0

T3 21 17 14 13 4 0 1 8 5 3 0 1 1 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 19 18 0 0 0 1 0 0 1 0 16 0 0 15

T4 0 21 9 8 0 0 16 0 3 4 1 1 2 0 1 1 0 0 13 0 0 0 0 0 0 19 0 0 0 15 0 18 0 17 0 0 0 0 0 0 0

T5 32 34 30 4 26 8 0 1 1 1 0 0 1 2 1 1 0 0 28 37 0 24 22 0 20 0 0 0 0 3 0 0 0 1 18 16 0 0 0 0 0

TOT 92 90 61 32 31 28 18 14 10 9 8 5 5 4 4 3 3 3 41 38 26 24 22 21 20 19 19 19 19 18 18 18 18 18 18 17 16 16 16 15 15

42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94

Stefan Fredrik Anton Gustaf Tommie Jimmie Patrik Maria Marcus Robin Patrik Daniel Dennis Marcus Jimmy Dennis Dennis Kalle Niklas Peter Robin Anton Henrik Bo Lilleman Robert Niklas Tony Niklas Michael Jimmy Andreas Niklas Michael Anders Thomas Patrik Jonathan Patric Mikael Jani Rickard Kenneth Jimmy Marcus Sebastian Emil Per Robin Mathias Anders Björn Rickard

Nilsson Björk Eriksson Therus Jansson Pettersson Åhlen Björk Granfors Norgren Åhlen Åsberg Andersson Christensen Gladh Karlsson Jansson Kallin Kastman Lundh Sandow Åkerstrand Hietala Isaxson Tordegård Andersson Eriksson Lindahl Ohlsson Sandsten Norgren Svedberg Rönnlöf Eriksson Johansson Larsson Åsberg Albinsson Andersson Björling Edlund Harhalla Heed Hellman Holmberg Jonsson Jäderlund Lind Pettersson Sandström Sparring Wassberg Wirenborg Östlund

MK Speed Södertälje MK SMK Karlskoga Rasbo MK Eskilstuna MK Enköpings MK Södertälje MK Eskilstuna MK Västerås MS Enköpings MK AMF Årsunda Timrå MK SMK Vingåker Sandvikens MK Skepptuna MK Grödinge MK Botkyrka MK Bollnäs MK Grödinge MK Umeå AK Östernärkes RMC Finspångs MS Rasbo MK MK Team Westom Bollnäs MK Stockholms BK Rasbo MK SMK Nyköping Skutskärs MS Västerås MS Skepptuna MK Vallentuna MK Rasbo MK Hofors MK SMK Sala Gestrike RT Fredriksbergs MK Ludvika MS Katrineholms MK MSK Hammaren Värmdö MK Sunnansjö MK Films MK Eskilstuna MK SMK Hedemora Eskilstuna MK Strängnäs AMS SMK Arboga Västerås MS Hofors MK MK Kopparberg MK Kopparberg Botkyrka MK

0 0 0 14 0 4 0 0 0 0 0 0 0 1 11 0 10 0 0 1 9 0 0 7 6 0 0 0 0 0 5 1 3 0 0 1 1 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0 1 1 1 1 1 0

15 14 0 0 0 0 12 0 0 0 11 0 0 0 0 10 0 1 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0 1 1 1 0 1 1 0 0 2

0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 1 11 0 10 0 0 0 9 0 0 0 0 7 0 0 0 6 0 0 0 0 1 0 3 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0

0 0 0 0 14 10 0 12 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 6 0 5 0 0 0 0 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0

0 0 14 0 0 0 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0

15 14 14 14 14 14 12 12 12 12 12 11 11 11 11 10 10 10 10 10 9 7 7 7 6 6 6 6 6 5 5 4 3 3 3 3 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2

95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147

Oskar Sten-Åke Magnus Johan Stefan Johan Fredrik Jonas Magnus Erik Peter Tobias Lucas Andreas Mats Tobias Stefan Kristoffer Joakim Johan Kevin Mikael Jimmy Benny Johan Bo Joakim Alexander Johan Nicklas André Daniel Andreas Axel Robin Mikael Erik Joakim Per Jesper Joel Markus Mikael Joakim Robin Jimmy Tom Thomas Daniel Ulf Janne Per Fredrik

Andersson Andersson Berg Berglund Berglund Berglöv Bergsten Bergsten Björck Bleckur Blomkvist Bolin Branteström Christiansson Ehrling Ehrling Ekblom Enander Eriksson Eriksson Eriksson Eriksson Fransén Friberg Grabmüller Gustafsson Hallengren Hallqvist Hedström Henrysson Hermansson Hollén Höglund Jansson Jansson Johansson Jonsson Jonsson Jonsson Jäder Karlsson Karlsson Karlsson Klasson Källberg Larsson Larsson Lindell Lundquist Lundvall Lyytikäinen Malm Martinsson

Flens MK Fryksdalens MK Eskilstuna MK SMK Hedemora SMK Hedemora AMF Årsunda Enköpings MK Kolsva MS Films MK Team Micro BSK Säffle MC Skepptuna MK Rasbo MK Kolsva MS Idkerbergets MK Idkerbergets MK Teknis MC Rasbo MK Finnskoga MK Enköpings MK MK Speed MK Speed Västerås MS Västerås MS Västerås MS Björkviks MC Dalby MK Vansbro MK MSK Hammaren Haninge MK SMK Hedemora Rasbo MK SLMK Rasbo MK Värmdö MK SMK Arboga Nora MK SMK Söderhamn Östmark MFF Gestrike RT MK Orion Hallsbergs MK Gnesta MK Rosendals MK SMK Arboga Rasbo MK Films MK SMK Vingåker Fagersta MK Värmdö MK MK Speed SHRA Avesta Fredriksbergs MK

0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1

0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0

0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0

1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189

Marcus John Hampus Robin Jonas Robin Johan Peter Christoffer Emil Joel Henrik Andreas Erik Ulf Tobias Andreas Jim Micke Mikael Daniel Joakim Albin Björn L-G Daniel Kent Kent Andreas Björn Daniel Björn Thomas Anders Jesper Jerry Kristian Andreas Pontus Magnus Fredrik Gustaf

Moren Månsson Nilsson Nilsson Norgren Norling Normark Nowén Nyman Nähr Olsson Persson Pettersson Pettersson Ragnarsson Rask Runström Ruutikainen Rylander Rylander Samuelsson Sandow Sigvardsson Smedfors Strandberg Stråhle Ström Ström Stålehammar Svensson Svensson Svärd Söderlund Tholander Uhlin Uppa Vainikainen Wallenius Wallin Westman Wistedt Åsteth

Kolsva MS Eskilstuna MK Munkfors MC SMK Motala Bil Hofors MK SMK Nyköping Gnesta MK Hallsbergs MK MK Orion Eskilstuna MK SMK Söderhamn Timrå MK Skepptuna MK Skepptuna MK SMK Arboga SMK Vingåker Säffle MC Kolsva MS Strängnäs AMS Rasbo MK MK Team Treske Umeå AK AMF Årsunda Nyhyttans RT MK MK Orion Borlänge MK Siljan Bilracing Klubb Siljan Bilracing Klubb SMK Hedemora MK Rimo AMF Årsunda MK Orion MK Orion Borlänge MK Eskilstuna MK Eskilstuna MK Eskilstuna MK Västerås MS MK Kopparberg Skepptuna MK Skutskärs MS AMF Årsunda

0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0

0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1

0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Om ni hittar fel i listan kontakta mig på mail ([email protected])

De grönmarkerade har deltagit i minst tre tävlingar

PL 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

NAMN Lina Sören Sören Lennart Maria Therese Maria Annica Annika Emilie Agneta Sonny Sarah Classe Anna-Lena Esa Per Sandra Jennie Sarah Marinette Kim Sofie Therese Kjell Elin Emilie Lars Madelene Tommy Anneli Mats Åsa Jenny Anders Isabell Eino Johanna Emili Maria Sara

Zetterström Karlsson Wesström Åkervall Granfors Thörnqvist Rullis Lundgren Ericsson Forsberg Johansson Ramstad Karlsson Lundgren Wennmark Christoffersson Silvasti Ström Hultgren Kjäll Samuelsson Andersson Granath Fredriksson Johansson Olsson Forslöv Johansson Eriksson Björck Jonsson Lepistö Björklund Eriksson Lindell Östlund Söderlund Koivurova Malmberg Andersson Jansson Sjödin

KLUBB SMK Sala SMK Sala SMK Sala Eskilstuna MK Eskilstuna MK Eskilstuna MK MSK Hammaren SMK Sala Sandvikens MK Strängnäs AMS Skepptuna MK MSK Hammaren SMK Köping Rasbo MK MK Kopparberg Kolsva MS MSK Hammaren SMK Eda MSK Hammaren Almunge MK Karlstads MCB Films MK Degerfors RC Rasbo MK SMK Gävle Skepptuna MK Rasbo MK AMF Årsunda Rasbo MK Eskilstuna MK MK Speed Skepptuna MK Gestrike RT SMK Vingåker Botkyrka MK SMK Vingåker Reiman RC MK Speed AMF Årsunda Grödinge MK SMK Hedemora

T1 13 1 17 1 8 0 10 2 3 1 1 0 0 0 1 15 0 21 19 0 0 18 4 0 0 16 0 0 14 0 0 0 1 0 0 9 0 1 7 0 0

T2 21 15 19 7 12 1 1 0 11 6 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 18 0 13 17 0 0 16 0 0 0 14 0 0 0 10 0 8 0 0 0 0

T3 18 16 21 8 14 11 1 10 7 9 4 0 0 0 0 0 5 0 0 19 0 0 0 0 17 0 0 15 0 0 0 13 12 0 0 0 0 0 0 0 6

T4 16 21 18 19 0 10 9 12 0 0 8 15 13 0 0 0 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 11 0 0 0 0 0 7 0

T5 TOT 29 84 27 79 8 66 21 55 0 34 9 31 6 26 0 24 0 21 5 21 0 13 25 40 19 32 32 32 23 24 0 24 0 22 0 21 0 19 0 19 0 18 0 18 0 17 0 17 0 17 0 16 0 16 0 15 0 14 0 14 0 14 0 13 0 13 0 11 0 10 0 9 0 8 7 8 0 7 0 7 0 6

42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Carina Mia Sari Frida Cecilia Anna Jessica Nina Ingemar Marinette Felicia Pernilla Emilie

Tordegård Harhara Karlberg Falk Lundgren Krantz Bergvall Norgren Ollashed Sundström Aronsson Blixt Häggberg Ledin Rydlander

MK Team Weatom Värmdö MK Västerås MS Grangärde RRC Strängnäs AMS Almunge MK SMK Köping AMF Årsunda Säffle MC SMK Sala SMK Motala Bil MK Kopparberg Rasbo MK

6 0 5 1 0 0 0 0 1 0 1 1 1

0 5 0 3 4 0 2 0 0 0 0 0 0

0 0 0 0 0 3 0 2 0 1 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

6 5 5 4 4 3 2 2 1 1 1 1 1

Om ni hittar fel i listan kontakta mig på mail ([email protected])

De grönmarkerade har deltagit i minst tre tävlingar

PL 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

NAMN Linus Oscar Rasmus Jonathan Erik Oliwer Alexander Sebastian Dennis Marcus Julia Anton Alexander Janina Oliver Filip Pontus Rasmus Martin Adam Sofia Johannes Robin Jesper Niclas Filip Elin Jonas Filip Emilia Tobbe Linnea Adam Samuel Filip Andreas Michelle

Andersson Rosén Lundqvist Karlberg Larsson Lundgren Norman Ottosson Lundberg Persson Granvik Lönn Welin Rotko Eriksson Larsson Florin Wiborg Moren Carlsson Dahlborg Kovanen Källström Lehikoinen Svensson Larsson Svedberg Jonsson Hedlöv Wass Flink Eriksson Jacobsson Barg Jonsson Ledin Andersson

KLUBB AMF Årsunda Järbo MK Fagersta MK Västerås MS Västerås MS MSK Hammaren SMK Hedemora Teknis mc Gestrike RT Sandvikens MK Järbo MK AMF Årsunda Östhammars MK MK Orion MK Speed Eskilstuna MK Eskilstuna MK SMK Örebro Kolsva MS SMK Nyköping SMK Eda Botkyrka MK AMF Årsunda SMK Hedemora Storfors MK Eskilstuna MK Skepptuna MK Malungs MK SMK Hedemora MK Kopparberg Hallsbergs MK MK Kopparberg Grangärde RRC MK Kopparberg Nora MK MK Kopparberg Karlstads MCB

T1 19 6 5 13 12 1 16 0 14 15 1 1 1 1 21 0 0 0 0 18 0 1 4 0 17 0 1 1 0 0 0 0 11 10 0 0 0

T2 18 19 0 16 0 1 8 11 1 1 12 13 1 5 21 0 0 0 0 0 0 0 0 17 0 0 15 0 14 0 0 0 0 0 0 10 9

T3 21 17 19 12 8 16 0 10 15 9 5 3 11 6 0 0 0 0 7 0 18 0 13 0 0 0 0 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0

T4 19 8 15 18 14 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 21 0 12 0 0 16 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 10 0 0

T5 TOT 18 77 24 68 27 66 9 56 22 56 10 44 8 32 11 32 0 30 0 25 0 18 0 17 0 13 0 12 0 42 16 27 0 21 20 20 0 19 0 18 0 18 0 17 0 17 0 17 0 17 16 16 0 16 0 15 0 14 14 14 0 13 12 12 0 11 0 10 0 10 0 10 0 9

38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64

Jesper Joakim Ida Joakim Albin Amanda Amanda Tommy Sofie Lina Emilia Ellen Jeanette Albin Therese Anton Kevin Rasmus Rickard Emilia Ronny Pontus Filip Sandra Gustav Jocke Malin

Cardell Skilberg Berg Lind Eriksson Norman Lindqvist Nyström Ansell Eriksson Falk Andersson Heinstedt Dahlman Heed Olsson Aspman Eriksson Eriksson Eriksson Fallqvist Fogdemark Göhtlin Karlsson Kungsman Larsson Nylen Sandeberg Widström

Säters MK Östernärkes RMC Eskilstuna MK Skepptuna MK Films Mk Grödinge MK Grangärde RRC Skepptuna MK MK Speed Grangärde RRC Karlstads MCB Fredriksbergs MK Sunnansjö MK AMF Årsunda SMK Sala Gestrike RT SMK Trollhättan Films Mk Siljan Bilracing Klubb Sandvikens MK Skepptuna MK Rasbo MK Skutskärs MK MK Orion Järbo MK Botkyrka MK Hallsbergs MK

9 0 0 8 1 7 0 0 2 0 0 3 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 1 0 1 1

0 0 0 0 6 0 7 0 2 4 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0 0

0 9 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

9 9 8 8 7 7 7 4 4 4 3 3 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1